Oui %26Amp%3B Me
Oui & Me Bichette White Dial Stainless Steel Quartz ME010169 Women's Watch
SKU: ME010169-
GTIN: 8033288898085
$169.99
| Brand: | Oui %26Amp%3B Me |
| Description: | Features: Rose Gold Tone Stainless Steel Case Stainless Steel Mesh Bracelet Quartz Movement Mineral Crystal Caliber: MVT VJ21 White Dial Analog Display Solid Case Back Deployment Clasp 50m Water Resistance Approximate Case Diameter: 28mm Approximate Case Thickness: 7mm Approximate Lug Width: 12mm |
| Regular Price: | $169.99 |
| Item Number: | ME010169- |
| Condition: | Brand new in box with tags |
| Gender: | Female |
| Case Diameter: | 7mm |
| Water Resistance Depth: | 50m |
| Case Thickness: | |
| Lug Width: | 12mm |
| Caliber: | |
| Dial Material: | Mineral Crystal |
| Display Type: | analog |
| item_weight: | 500 g |
| Movement: | quartz |
| Description: | Features: Rose Gold Tone Stainless Steel Case Stainless Steel Mesh Bracelet Quartz Movement Mineral Crystal Caliber: MVT VJ21 White Dial Analog Display Solid Case Back Deployment Clasp 50m Water Resistance Approximate Case Diameter: 28mm Approximate Case Thickness: 7mm Approximate Lug Width: 12mm |
| Shipping Weight: | 500 g |
| Color: | Black |
| Return Policy: | If not 100% satisfied return watch in 30 days for a full refund or exchange. |
| Satisfaction Guarantee: | Nubo Watches takes customer service very seriously so if you're not satisfied, let us know!. |