Oui %26Amp%3B Me
Oui & Me Petite Amourette Rose Gold Tone Stainless Steel Quartz ME010095 Women's Watch
SKU: ME010095-
GTIN: 3700419375856
$169.99
| Brand: | Oui %26Amp%3B Me |
| Description: | Features: Rose Gold Tone Stainless Steel Case Rose Gold Tone Stainless Steel Mesh Bracelet Quartz Movement Mineral Crystal Caliber: MVT TMI FE VJ21C1 3H Rose Gold Sunray Dial Analog Display Screwed Case Back Deployment Clasp 50m Water Resistance Approximate Case Diameter: 39mm Approximate Case Thickness: 8mm Approximate Lug Width: 10mm |
| Regular Price: | $169.99 |
| Item Number: | ME010095- |
| Condition: | Brand new in box with tags |
| Gender: | Female |
| Case Diameter: | 8mm |
| Water Resistance Depth: | 50m |
| Case Thickness: | |
| Lug Width: | 10mm |
| Caliber: | |
| Dial Material: | Mineral Crystal |
| Display Type: | analog |
| item_weight: | 500 g |
| Movement: | quartz |
| Description: | Features: Rose Gold Tone Stainless Steel Case Rose Gold Tone Stainless Steel Mesh Bracelet Quartz Movement Mineral Crystal Caliber: MVT TMI FE VJ21C1 3H Rose Gold Sunray Dial Analog Display Screwed Case Back Deployment Clasp 50m Water Resistance Approximate Case Diameter: 39mm Approximate Case Thickness: 8mm Approximate Lug Width: 10mm |
| Shipping Weight: | 500 g |
| Color: | Blue |
| Return Policy: | If not 100% satisfied return watch in 30 days for a full refund or exchange. |
| Satisfaction Guarantee: | Nubo Watches takes customer service very seriously so if you're not satisfied, let us know!. |