Oui %26Amp%3B Me
Oui & Me Petite Amourette White Dial Rose Gold Tone Stainless Steel Quartz ME010046 Women's Watch
SKU: ME010046-
GTIN: 3700419375665
$149.99
| Brand: | Oui %26Amp%3B Me |
| Description: | Features: Rose Gold Tone Stainless Steel Case Rose Gold Tone Stainless Steel Mesh Bracelet Quartz Movement Mineral Crystal Caliber: MVT TMI FE VJ21C1 3H White Dial Analog Display Solid Case Back Deployment Clasp 50m Water Resistance Approximate Case Diameter: 32mm Approximate Case Thickness: 8mm Approximate Lug Width: 10mm |
| Regular Price: | $149.99 |
| Item Number: | ME010046- |
| Condition: | Brand new in box with tags |
| Gender: | Female |
| Case Diameter: | 8mm |
| Water Resistance Depth: | 50m |
| Case Thickness: | |
| Lug Width: | 10mm |
| Caliber: | |
| Dial Material: | Mineral Crystal |
| Display Type: | analog |
| item_weight: | 500 g |
| Movement: | quartz |
| Description: | Features: Rose Gold Tone Stainless Steel Case Rose Gold Tone Stainless Steel Mesh Bracelet Quartz Movement Mineral Crystal Caliber: MVT TMI FE VJ21C1 3H White Dial Analog Display Solid Case Back Deployment Clasp 50m Water Resistance Approximate Case Diameter: 32mm Approximate Case Thickness: 8mm Approximate Lug Width: 10mm |
| Shipping Weight: | 500 g |
| Color: | White |
| Return Policy: | If not 100% satisfied return watch in 30 days for a full refund or exchange. |
| Satisfaction Guarantee: | Nubo Watches takes customer service very seriously so if you're not satisfied, let us know!. |