Maserati
Maserati Triconic Skeleton Dial Automatic R8823139002 100M Men's Watch
SKU: R8823139002-
GTIN: 8033288880868
$464.99
$515
| Brand: | Maserati |
| Description: | Features: Stainless Steel Case Stainless Steel Bracelet Automatic Movement Mineral Crystal Grey Dial Skeleton Dial Analog Display Luminuous Hands And Markers Pull/Push Crown Screwed Case Back Deployment Clasp 100M Water Resistance Approximate Case Diameter: 40mm Approximate Case Thickness: 13mm |
| Regular Price: | $489.99 |
| Item Number: | R8823139002- |
| Condition: | Brand new in box with tags |
| Gender: | Male |
| Case Diameter: | 13mm |
| Water Resistance Depth: | 100M |
| Case Thickness: | |
| Lug Width: | |
| Caliber: | |
| Dial Material: | Mineral Crystal |
| Display Type: | analog |
| item_weight: | 500 g |
| Movement: | automatic-self-wind |
| Description: | Features: Stainless Steel Case Stainless Steel Bracelet Automatic Movement Mineral Crystal Grey Dial Skeleton Dial Analog Display Luminuous Hands And Markers Pull/Push Crown Screwed Case Back Deployment Clasp 100M Water Resistance Approximate Case Diameter: 40mm Approximate Case Thickness: 13mm |
| Shipping Weight: | 500 g |
| Color: | Black |
| Return Policy: | If not 100% satisfied return watch in 30 days for a full refund or exchange. |
| Satisfaction Guarantee: | Nubo Watches takes customer service very seriously so if you're not satisfied, let us know!. |