Nubo Watches
40 YEARS TOGETHER 4x6 Silver-tone Zinc Alloy Frame
SKU: GM23615
GTIN: 089945709315
$39.99
| Brand: | |
| Regular Price: | $59.99 |
| Item Number: | GM23615 |
| Condition: | Brand new in box with tags |
| Gender: | unisex-adult |
| Finish: | Polished |
| Length of Item: | 6.69 in |
| Material: | Primary - Color |
| Item Weight U/M: | lbs |
| Width of Item: | 0.59 in |
| Engravable: | Not Recommended |
| Packaging: | Gift Boxed |
| Product Type: | Gift |
| Sold By Unit: | Each |
| Gift Type: | Anniversary |
| Height: | 8.46 in |
| Return Policy: | If not 100% satisfied return watch in 30 days for a full refund or exchange. |