Adee Kaye
Adee Kaye Snowflakes Collection Crystal Accents Grey Dial Quartz AK2115-LRG Women's Watch
SKU: AK2115-LRG.-.NS
GTIN: 815096400630
$324.99
$345
| Brand: | Adee Kaye |
| Description: | Features: Brass Rhodium Plated Case Genuine Black Leather Strap Quartz Movement Mineral Crystal Grey Metal Snowflakes Design Dial Analog Display Crystal Accents 150 Pcs Austrian Loose Stone Pull/Push Crown Solid Case Back Buckle Clasp 30m Water Resistance Approximate Case Diameter: 32.5mm Approximate Case Thickness: 9.75mm |
| Regular Price: | $339.99 |
| Item Number: | AK2115-LRG.-.NS |
| Condition: | Brand new in box with tags |
| Gender: | Female |
| Case Diameter: | 9.75mm |
| Water Resistance Depth: | 30m |
| Case Thickness: | |
| Lug Width: | |
| Caliber: | |
| Dial Material: | Mineral Crystal |
| Display Type: | analog |
| item_weight: | 500 g |
| Movement: | quartz |
| Description: | Features: Brass Rhodium Plated Case Genuine Black Leather Strap Quartz Movement Mineral Crystal Grey Metal Snowflakes Design Dial Analog Display Crystal Accents 150 Pcs Austrian Loose Stone Pull/Push Crown Solid Case Back Buckle Clasp 30m Water Resistance Approximate Case Diameter: 32.5mm Approximate Case Thickness: 9.75mm |
| Shipping Weight: | 500 g |
| Color: | Blue |
| Return Policy: | If not 100% satisfied return watch in 30 days for a full refund or exchange. |
| Satisfaction Guarantee: | Nubo Watches takes customer service very seriously so if you're not satisfied, let us know!. |